Графік

проведення районних олімпіад у 2015-2016 н.р.

- 14.11.2015 – українська мова і література (Доманівська ЗОШ №2);

- 15.11.2015 – інформатика (Доманівський РНВК);

- 21.11.2015 – фізика (Доманівська ЗОШ №2);

- 28.11.2015 – історія (Доманівська ЗОШ №2);

- 29.11.2015 – географія (Доманівський РНВК);

- 05.12.2015 – англійська мова (Доманівська ЗОШ №2);

- 06.12.2015 – німецька мова; екологія (Доманівський РНВК);

- 12.12.2015 – біологія (Доманівська ЗОШ №2);

- 13.12.2014 – економіка (Доманівський РНВК);

- 19.12.2015 – математика; російська мова і література (Доманівська ЗОШ №2);

- 20.12.2015– астрономія; правознавство (Доманівський РНВК);

- 26.12.2015 – хімія, зарубіжна література (Доманівська ЗОШ №2);

- 27.12.2015 – інформаційні технології (Доманівський РНВК).

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2014-2015 н.р.)

учні Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

- Чорний Вадим, учень 9 класу, який посів ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, ІІ місце в олімпіаді з німецької мови та ІІІ місце в олімпіаді з біології;

- Пишняк Вікторія, учениця 8 класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з географії;

- Дога Ангеліна, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури та ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови;

- Волошина Інна, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови;

- Ільницька Вікторія, учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови.

учні Доманівського РНВК

- Білоус Андрій, учень 11 класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з екології;

- Коршенко Любов, учениця 8 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з біології;

- Гордієнко Анна, учениця 8 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури;

- Кравченко Діана, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з хімії.

учні Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Батечко Анастасія, учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури.

Учнів-призерів підготували такі вчителі району:Джугостранська Л.Д., Піроженко Л.О., Паламарчук Т.А., Комягіна С.О., Гончарова О.М., Миронюк С.В., Гушпіт Н.Б., Савіна Л.А., Прежен Н.М., Дерев’янко Л.В., Зажерило А.В.

Творчих успіхів педагогам та їх вихованцям!

Кiлькiсть переглядiв: 466

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.