Графік
проведення районних олімпіад у 2015-2016 н.р.
- 14.11.2015 – українська мова і література (Доманівська ЗОШ №2);
- 15.11.2015 – інформатика (Доманівський РНВК);
- 21.11.2015 – фізика (Доманівська ЗОШ №2);
- 28.11.2015 – історія (Доманівська ЗОШ №2);
- 29.11.2015 – географія (Доманівський РНВК);
- 05.12.2015 – англійська мова (Доманівська ЗОШ №2);
- 06.12.2015 – німецька мова; екологія (Доманівський РНВК);
- 12.12.2015 – біологія (Доманівська ЗОШ №2);
- 13.12.2014 – економіка (Доманівський РНВК);
- 19.12.2015 – математика; російська мова і література (Доманівська ЗОШ №2);
- 20.12.2015– астрономія; правознавство (Доманівський РНВК);
- 26.12.2015 – хімія, зарубіжна література (Доманівська ЗОШ №2);
- 27.12.2015 – інформаційні технології (Доманівський РНВК).
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2014-2015 н.р.)
учні Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
- Чорний Вадим, учень 9 класу, який посів ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, ІІ місце в олімпіаді з німецької мови та ІІІ місце в олімпіаді з біології;
- Пишняк Вікторія, учениця 8 класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з географії;
- Дога Ангеліна, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури та ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови;
- Волошина Інна, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови;
- Ільницька Вікторія, учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови.
учні Доманівського РНВК
- Білоус Андрій, учень 11 класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з екології;
- Коршенко Любов, учениця 8 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з біології;
- Гордієнко Анна, учениця 8 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури;
- Кравченко Діана, учениця 10 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з хімії.
учні Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст.
- Батечко Анастасія, учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури.
Учнів-призерів підготували такі вчителі району:Джугостранська Л.Д., Піроженко Л.О., Паламарчук Т.А., Комягіна С.О., Гончарова О.М., Миронюк С.В., Гушпіт Н.Б., Савіна Л.А., Прежен Н.М., Дерев’янко Л.В., Зажерило А.В.
Творчих успіхів педагогам та їх вихованцям!
Коментарi